در حدیث قدسی فرمود:

هر که به دلیلی وضویش باطل شود ، آنگاه تجدید وضو نکند به من ستم کرده.
هر که به دلیلی وضویش باطل شود ، آنگاه تجدید وضو کند و دو رکعت نماز بجا نیاورد و مرا نخواند ، به من ستم کرده.
هر که به دلیلی وضویش باطل شود ، آنگاه تجدید وضو کند و دو رکعت نماز بجا آورد و مرا بخواند ، اگر من جوابش را در هر مسئله دینی و دنیایی ندهم به او ستم کرده ام.
و ای بنده من!
من خدای ستمگری نیستم.
(ارشاد القلوب ، جلد اول ، صفحه شصت)

* اومدم پست بذارم که اتفاقی دیدم ستاره آقای ن. .ا روشن شده. منم بجای پست براشون یه کامنت نوشتم و پست امروزمون خلاصه شد به حدیثی که امروز جناب همسر گذاشته بودن روی در یخچال. اگه تمایل داشتین بخونین پست آقای ن. .ا و کامنتی رو که براشون گذاشتم. نظر آقای عادلمهربان هم زیر پست زیبا بود. ذوق میکنم وقتی میبینم بچه های دهه هفتادی این همه بیشتر از نسل ما تحلیل دارن و رشد کردن. خیلی خوش بحالمونه.

** فاطمه و زهرا چند روزه که کلا به هم متصل نیستن. یعنی تقسیم کار کردن با همدیگه. یکیشون گریه میکنه و اون یکی خوابه. بعد این یکی میخوابه و اون یکی گریه میکنه. نوبتی گرسنه میشن. برنامه مو بهم ریختن و در یک کلام بالاخره یاد گرفتن چطور منو بیچاره کنن. الهی که خدا روزیتون کنه [خنده]
نی نی سارا هم همونطور که حدس میزدم پسره. اسمشو گذاشتن پارسا.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق تا بوسه گیم ها و برنامه های اندروید دوربین های دیجیتال به سوی استرالیا اسباب بازي دخترانه فروشگاه تکین فایل روستای من اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها اخبار استان ها Maria